PAR VIESNĪCU

MORE Hotel ir ģimenes uzņēmums, kura interjers un vide tiek veidoti tā, lai ikviens no mūsu viesiem justos īpašs un gaidīts.

Miers – nams, kurā ceļotājs var atpūsties no ikdienas steigas un rūpēm.
Oāze – vide, kurā ikviens var atgūties un atjaunot spēku.
Rūpes – attieksme, kas katram ļauj justies īpašam un gaidītam.
Estētika – interjers, kurā atrodama un baudāma saimnieku sirds viesmīlība.

MORE Hotel sākotnēji atpazīstams, kā viesu nams Poriņš. Nams ir ticis celts tālajā 1899. gadā un tolaik tika nosaukts par godu ēkas īpašniekam K. Poriņa kungam.

MORE Hotel atrodas Vecliepājas sirds centrā, klusā, vēsturiskās apbūves ieskautā ielā. Tas ir tikai dažu minūšu gājienā no pilsētas centra un pavisam netālu no brīnišķīgās, balto smilšu Liepājas pludmales.

Numuriņus un viesnīcas dizainu veidojam tādu, lai katrs šeit justos komfortabli, mājīgi un ērti. Viesnīcas stilā iekļautie boutique dizaina elementi tieši atspoguļo mūsu ģimenes sirdi un personību. Rūpējamies, lai mūsu mīlestību jūs varētu sajustu gan caur interjeru, gan apkalpošanu, gan restorānu un būtu patīkami pārsteigti katrā jūsu viesošanās laikā.

Mūsu ģimenei vienmēr paticis uzņemt viesus un likt katram justies lutinātam un īpašam.

No sirds ceram, ka tā jutīsieties arī jūs, kad ieradīsieties MORE Hotel.

PAR MUMS

Kuram gan nepatīk ceļot? Domāju, ka tādu ir grūti atrast. Arī mums tas ļoti patīk. Šoreiz mēs vēlamies nedaudz pastāstīt par mūsu dzīves ceļojumu.

Tas sākas vairāk kā dažus gadu desmitus atpakaļ, Liepājā. Sākumā mums katram atsevišķi, taču drīz vien sapratām ka ceļojums divatā ir daudz interesantāks un aizraujošāks. Laikam ejot, viens pēc otra, mums pievienojās vēl četri ceļotāji – mūsu bērni.

Kādu dienu mūsu kopīgais ceļojums aizveda mūs iepazīt vietas ārpus Latvijas un tas ievilkās uz padsmit gadiem. Pienāca diena, kad diezgan ekspresīvi sapratām, ka tomēr gribam savu dzīves ceļojumu turpināt atkal Latvijā. 2021. gada vasarā atgriezāmies Latvijā un jau rudenī mūsu ceļojumam pievienojās vēl viens ceļa biedrs – MORE Hotel.

Jāatzīst, ka mēs nemeklējām sev tādu ceļabiedru kā viesnīcu, patiesībā mēs meklējām nelielu atpūtas vietu jūras krastā. MORE Hotel mūs atrada un mēs iemīlējāmies viņā.

Pirms mēs iepazinām MORE Hotel mūsu dzīves ceļojums bija gana piepildīts un interesants, taču esam pilnīgi pārliecināti, ka turpmāk tas būs vēl aizraujošāks, un skaistiem pārsteigumiem pilns.

Gaidīsim, kad jūsu ceļojums atvedīs jūs uz More Hotel, lai arī jūs kļūtu par daļu no mūsu kopīgā un skaistā dzīves ceļojuma.

Mīlestībā – Agrita un Jānis

BEZMAKSAS STĀVVIETAS

MORE Hotel saviem viesiem nodrošina bezmaksas stāvvietas automašīnām, motocikliem un riteņiem. Motocikliem un riteņiem ir slēdzama stāvvieta. Par novietošanas iespējām lūdzam jautāt viesnīcas administratorēm.

viesnīcas bezmaksas autostāvvieta

VIESU ATSAUKSMES