Komforta numuriņi

Personu skaits
2 Cilvēki
Rezervācijas naktis
1 Min.
Numuri
Komforta divvietīgs numurs (1 gulta)
Kopējā platība
25 m²

Mēs visi kādā brīdī vēlamies būt īpaši. Mazliet īpašāki, nekā ikdienā. Vēl jo vairāk, ja mums ir svētki. More Hotel rūpējas, lai katrs viesis justos īpašs un ir padomāts arī par paaugstināta komforta numuriņiem, jūsu dzīves īpašajiem mirkļiem, vai vienkārši sevis lutināšanai. 

Jūsu rīcībā būs omulīgs, plašs un ērts numuriņš divos stāvos. Pirmajā stāvā atrodas vannasistaba kā arī varēsiet pavadīt laiku ērtos krēslos. Guļamistaba atrodas otrajā stāvā, kur varēsiet baudīt burvīgu skatu uz pilsētu, kuru kā kronis grezno Annas baznīcas tornis. Pilnīgs miers, klusums un harmonija. 

Super Kings size izmēra gulta, ar īpaši ērtu ortopēdisko matraci, dūnu spilveniem un segām, mīkstos satīna pārvalkos – tā ir karaliska atpūta, kura garantēs jums labāko miegu. 

Vai vēlies numuriņā šampanieti un augļus? Dari to zināmu mums pirms savas ierašanās un mēs par to parūpēsimies. 

Visiecienītākās iespējas

Kondicienieris
Wi-Fi
TV
Fēns
Dīvāns
Drēbju skapis
Duša

Atsauksmes no booking.com

Julie
Julie -

Wonderful experience! Very clean and spacious rooms. The staff is SO friendly and helpful. Will definitely come back if I‘m in Liepaja and would recommend to everyone. The restaurant below is also amazing!

Baiba
Baiba -

Lieliska vieta! Kā mājas, kur kāds Tevi ir gaidījis, jo kafija un tēja ir silta un smaržīga jau foajē, pirms vēl esi sasniedzis numuriņu. Un brīnišķīgā terase, kur pasēdēt un noraudzīties uz Annas baznīcas torni un gadsimtu veco bruģi turpat lejā uz Palmu ielas. Un numurā savs balkoniņš ar palmu un galdiņu, kur malkot kafiju. Vienreizīgi, ārkārtīgi romantiski un mīļi. Šādas ir sajūtas, šeit uzturoties. Un vecais Liepājai raksturīgais malkas šķūnis pagalmā liek atgriezties senās brīnišķīgās atmiņās.