Labākie Liepājā un Liepājas apkārtnē esošie kempingi

Labākie Liepājā un Liepājas apkārtnē esošie kempingi

admin admin September 29, 2023 Uncategorized @lv

Liepāja un tās apkārtne ir ideāla vieta, lai baudītu dabas skaistumu un atpūtu, un viens no vispopulārākajiem veidiem, kā to darīt, ir apmetoties kempingā. Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar labākajiem kempingiem Liepājā un tās apkārtnē.

Kempings “Vērbeļnieki”

Kempings “Vērbeļnieki” atrodas aptuveni 20 minūšu braucienā no Liepājas centra, un tā ir lieliska vieta tiem, kuri vēlas apvienot pilsētas dzīvi ar dabas sajūtu. Kempingā ir komfortablas vietas teltīm un treileriem. Viesiem ir pieejamas tualetes, dušas, WiFi, lauku virtuve un grils. Pieejama arī elektrība.

Kempings “Ceļmalnieki”

“Ceļmalnieki” atrodas tikai 700 metru attālumā no Liepājas pludmales. Katram viesim ir pieejama ērta naktsmītne, dārzs, terase, WiFi, grila iekārtas un autostāvvieta. Kempinga tuvumā ir iespējams nodarboties ar makšķerēšanu, turklāt uz turieni var doties ar kempingā izīrējamiem riteņiem.

BB Camping

“BB Camping” atrodas Karostā. Kempingā ir iespējams palikt pa nakti bungalo tipa mājiņās, tāpat ir pieejamas vietas teltij vai treilerim. Viesiem ir pieejama grila vieta, elektrība un tīrs dzeramais ūdens. Netālu no kempinga atrodas veikparks “BB wakepark”, kur atrodas arī kafejnīcas, pirts un kubls.

Kempings “Kalēji”

Šis kempings atrodas 25 km attālumā no Liepājas. Piedāvājumā ir mazas kempinga mājiņas 2-6 cilvēkiem. Katra mājiņa ir aprīkota ar traukiem, ledusskapi un tējkannu. Ir pieejama virtuvīte ēdiena pagatavošanai, duša, tualete un bērnu laukumiņš pašiem jaunākajiem apmeklētājiem.

Kempings “Jūras krasti”

Kempings “Jūras krasti” ir lieliska vieta, kur “skaisti” atpūsties. Visiem ir pieejamas piecas brīvdienu teltis, vieta ēdiena pagatvošanai, SPA zona, duša, virtuve, grila vieta, skapīši mantu glabāšanai, elektrība, WiFi un pludmale. Katrā teltī ir divguļamā gulta un papildus divas gultas. Ir iespējams iznomāt divriteņus un iegādāties papildus malku. Kempings ir atvērts no 23. aprīļa līdz 10. septembrim. Tāpat “Jūras krasti” atrodas ne tikai netālu no Liepājas, bet arī tikai 55 km attālumā no Palangas.

Tomēr kempingi nav vienīgā vieta, kur palikt Liepājā. Ja esat ieplānojuši ceļojumu uz Liepāju, taču nav paveicies ar laikapastākļiem, vienmēr ir iespējams naktsmājas atrast viesnīcā  “MORE HOTEL”.