Kur pārnakšņot Liepājā?

Kur pārnakšņot Liepājā?

admin admin July 4, 2023 Uncategorized @lv

Liepāja ir skaista un apskates vietām bagāta pilsēta, kurā nokļūst ne viens vien ceļotājs. Tomēr pēc garas un piedzīvojumiem bagātas dienas, ikvienam ceļotājam ir kārtīgi jāatpūšas. Tāpēc, mēs esam apkopojuši 3 lieliskas vietas, kur pārnakšņot Liepājā.

PIE MUMS! – MORE Hotel

MORE Hotel ir ģimenes uzņēmums un tas ir jūtams ikvienā viesnīcas detaļā.  Viesnīcas ēka ir ar bagātu vēsturi – viesnīcas ēka celta tālajā 1899. gadā un tā nosaukta īpašnieka vārdā, kā arī gadiem pazīstama kā viesu nams Poriņš. Tā ir vieta, kur ģimenes vērtības sastopas ar vēstures elpu un modernu servisu. Elegants interjers, komfortablas istabiņas un izcils serviss. Tas viss un vēl vairāk sagaida ikvienu viesnīcas viesi. Viesnīcā pieejami gan mājīgi vienvietīgi numuriņi, gan izcili iekārtoti luksus klases numuri. Bet izsalkušos un nogurušos ceļotājus īpaši iepriecinās izcilais viesnīcas restorāns OXO BRASSERIE, kurā iespējams sevi palutināt ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Promenade Hotel

Promenade Hotel ir pieczvaigžņu pieredze, kas sagaida Liepājas viesus. Vecā laika romantiskie un mājīgie numuriņi viesnīcā sniedz patiesu atpūtu no ikdienas kņadas un atklāj burvīgu ainavu ar skatu uz Liepājas promenādi un ostu. Viesnīcas restorāns “Piano” rada mierīgu atmosfēru un elegantu vidi, kur baudīt garšīgas maltītes, kuras patiesi apmierinās pat visizvēlīgākos gurmānus. Viesnīca atrodas pašā vecpilsētas sirdī, tuvu populārām atpūtas vietām Liepājā, un tikai 15 minūšu gājiena attālumā no gleznainās balto smilšu pludmales un parka.

Viesnīca Līva

Liepājas viesnīca Līva ir iecienīta naktsmītne, kura jau vairāk nekā 50 gadus priecē viesus ar savu laipno uzņemšanu. Viesnīca “Līva” piedāvā 115 numuriņus, kas rūpīgi iekārtoti un aprīkoti, lai apmierinātu dažādās viesu vēlmes. Gan aktīviem biznesa ceļotājiem, gan arī tiem, kas vēlas ietaupīt un baudīt pludmales atpūtu, viesnīca “Līva” spēs nodrošināt atbilstošu naktsmītnes piedāvājumu. Lai padarītu vēl lieliskāku ik dienu, kas pavadīta veiksmīgu darījumu noslēgšanā, relaksējoties pludmalē vai baudot kultūras pasākumus, lieliska izvēle būs viesnīcas restorāns “Upe”. Kur ikviens varēs izbaudīt gardu maltīti vai nesteidzīgi malkot kokteiļus.