Kur palikt Liepājā?

Kur palikt Liepājā?

admin admin July 21, 2023 Uncategorized @lv

Liepāja ir lieliska vieta, kur izbaudīt atpūtu un brīvdienu brīžus. Ar ainaviskumu, pludmalēm un kultūras bagātību, Liepāja sniedz daudz iespēju gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī viesiem.

Viena no pilsētas galvenajām pievilcībām ir tās plašās pludmales. Liepājas pludmales ir vienas no skaistākajām Latvijā. Pastaigas gar jūru, saules baudīšana vai pat iespēja izpriecāties dzestrajā Baltijas jūras ūdenī – to  visu sniedz Liepājas pludmale. Tomēr, kad baudīta kultūra un atpūta brīvā dabā, aktuāls kļūst jautājums – kur palikt Liepājā?

Viesu nami ģimenes atpūtai

Liepāja un tās rajons ir bagāts ar dažādām atpūtas vietām un viesu namiem, kur baudīt nesteidzīgu atpūtu. Papes pusē atradīsiet viesu māju Jēkaupi, kas tieši pie jūras, privātā gaisotnē aicina atpūtniekus baudīt Kurzemes mieru. Bet Bernātos, jūs gaida viesu mājas Sīpoli, kas ar savu skaisto dārzu un burvīgo atmosfēru veldzēs ikvienu ceļotāju. Dabas tuvumu ļaus izbaudīt brīvdienu māja Rogas. Lai arī kuru no viesu namiem jūs izvēlētos, tā būs lieliska atpūta Liepājas pusē.

Kempingi tiem, kas mīl dabu

Tiem, kas vēlas atpūsties tuvāk dabai un izbaudīt patiešām īstenu Kurzemes piekrastes sajūtu, lieliska izvēle būs dažādie Liepājas novada kempingi. Ceļotājus Papes pusē gaida Pūķarags – īpašs atpūtas komplekss, kas atrodas Baltijas jūras piekrastē, Papes dabas parka teritorijā. Tā izvietojums sniedz atpūtu, kas būs interesanta, aizraujoša un neatkārtojama. Kempings “Ziemupes jūrmalas stāvlaukums”, kas atrodas tikai  20 metru attālumā no jūras.

Viesnīcas ekskluzīvai atpūtai

Arī viesnīcas pilsētas centrā ir izcila izvēle un vieta, kur palikt Liepājā. Ģimenes viesnīca MORE Hotel sagaida savus viesus ar īpašām rūpēm un tās interjers stāsta īpašo viesnīcas stāstu. Tā atrodas pilsētas sirdi un vien nelielas pastaigas attālumā līdz jūrai. Bet tiem, kas vēlas baudīt Liepājas kanāla šarmu, atbilstoša izvēle būs Promenāde Hotel. Tā būs pieredze, ko nenāksies nožēlot. Art Hotel Roma ir vēstures stāstiem bagāta vieta. Šī izsmalcinātā dizaina viesnīca atrodas 1882. gada sarkano ķieģeļu ēkā uz gājēju ielas pilsētas centrā, un tā atrodas vien minūtes gājiena attālumā no tramvaja pieturas un 6 minūšu gājiena attālumā no Liepājas teātra vai vien 2 km attālumā no Liepājas pludmales.