Kur paēst Liepājā?

Kur paēst Liepājā?

admin admin June 9, 2023 Uncategorized @lv

Liepāja, bez šaubām, ir Kurzemes pērle un populārākais tuvu un tālu ceļotāju mērķis. No dzintara pludmales, līdz Karostas mūriem, Liepāja piesaista gan ārzemju tūristus, gan vietējos.

Tomēr, jautājums – kur paēst Liepājā, joprojām ir aktuāls. Tāpēc, mēs esam apkopojuši 5 lieliskas vietas, kur paēst Liepājā un izbaudīt Kurzemes šarmu.

OXO BRASSERIE

MORE Hotel restorāns OXO BRASSERIE ir lieliska vieta, kur baudīt Eiropas stila virtuvi, apvienojot Skandināvijas garšas ar pasaules līmeņa garšas akcentiem. Restorāna elegantā atmosfēra un izsmalcinātie ēdieni veldzēs dvēseli un ļaus izbaudīt Liepājas šarmu pilnībā. Gardā un dažādā brokastu ēdienkarte būs lielisks dienas iesākums, bet pamata ēdienkarte būs lieliska izvēle bagātīgām pusdienām vai vakariņām. Dažādie gaļas ēdieni, izsmalcinātie un sulīgie grila ēdieni un neaizmirstamie saldie.

Viss, kas nepieciešams garšas baudījumam.

Vairāk par restorānu (tostarp ēdienkarti) meklējiet šeit.

ČELLO

Restorāns Čello atrodas koncertzālē “Lielais dzintars”, kas paver lielisku skatu uz pilsētu un ir burvīga vieta, kur netraucēti baudīt kafiju un ļauties sarunām. Restorāna gardais pusdienu un vakariņu piedāvājums, un tam komplektā garšīga kafija un īpaši izraudzīti vīni. Un tas viss, Liepājas lepnuma “Lielais dzintars.”

BEL CIBO PIZZA NAPOLETANA

Īsta Itāļu pica pašā Liepājas sirdī. Tās garšīgā smarža un neatkārtojamā garša ievilks Tevi īstā piedzīvojumā. Autentiskā picas recepte, kas atvesta no pašas Itālijas. Siltākās vasaras dienās, iespējams nesteidzīgi baudīt picas saules pielietajā terasē. Bet tiem, kas vēlas saulainās Itālijas garšu sev līdzi, picas pieejamas arī līdzņemšanai.

HOT POTATO

Ja Tev prātā ir ikdienišķāka maltīte, kas nes prieku ne tikai vēderam, bet arī dvēselei Hot Potato būs lieliska izvēle. Dažādi kartupeļu ēdieni, uzkodas un citi gardumi, būs tieši laikā bezrūpīgām pusdienām, uzkodām draugu lokā vai vakariņām, nepiespiestā gaisotnē. Tas viss un vel vairāk paša Liepājas centrā, ērti sasniedzams gan tiem, kas ceļo ar mašīnu, gan tiem, kas pilsētu iepazīst kājām.

OLIVE

Restorāna mājaslapā stāv rakstīts – Vieta, kas apvieno izsmalcinātu ēdienu, patīkamu interjeru un lielisku apkalpošanu. Un patiesi, šī restorāna trumpis ir pārdomātā un līdz detaļām izstrādātā ēdienkarte, patīkamais un savdabīgi elegantais interjers. Šī ir vieta, kur Tevi vienmēr sagaisīs ar smaidu un lielisku, neaizmirstamu garšas baudījumu.