LIELĀ ATVĒRŠANA

LIELĀ ATVĒRŠANA

admin admin February 17, 2018 Events

Sestdien. 4.jūnijā, no pulksten 16 līdz 23 ar skaistu svētku programmu savas durvis apmeklētājiem atver jaunais “OXO BRASSERIE” restorāns, Liepājā, Palmu ielā 5. Restorāna ēdienkartē ir izsmalcināta franču virtuve ar ziemeļniekiem tik pazīstamām un iemīļotām skandināvu garšas notīm.

Restorāns ir daļa no jaunās “More Hotel” viesnīcas koncepta. Jaunā viesnīca (bijušais “Poriņš”) nule kā ir piedzīvojusi īpašnieku maiņu, kā arī turpina piedzīvot renovāciju, dizaina, stila, interjera uzlabojumus, informē viesnīcas pārstāvis Andis Ronbergs.

Restorāna atvēršanas svētkos viesi tiks lutināti ar glāzi dzirkstoša prieka, baudpilniem ēdieniem un izcilu mūziku. Vakara gaitā muzikālo baudījumu sniegs Deniss Paškevičs ar savu pavadošo grupu un Jolantu Gulbi Paškeviču, Greg John un Dj Kuchieris.

Viesiem vakara gaitā būs pieejamas trīs atpūtas un garšas baudījumu zonas: Dārza restorāns, “Lounge” kokteiļu terase un restorāns iekštelpā.

“OXO BRASSERIE” šefpavārs pārsteigs jūs ar izcilu, Liepājā vēl nebijušu ēdienkarti, kā arī izsmalcinātākiem dzērieniem no visas pasaules. Pats šefpavārs ir stažējies pie “Michelin star” šefpavāra un guvis starptautiskas, augsta līmeņa prasmes.

Kas nav mazsvarīgi – lielākā daļu produktu, kas tiek izmantoti ēdienu pagatavošanā tiek iegādāti no Liepājas rajona zemniekiem.

Ieeja ir bez maksas, bet ieteikums savlaicīgi rezervēt galdiņu, ko var izdarīt šeit.