Brančošanas iespējas Liepājā

Brančošanas iespējas Liepājā

admin admin August 18, 2023 Uncategorized @lv

Tiek runāts, ka brokastis ir dienas svarīgākā ēdienreize. Tāpēc ir būtiski, lai tās ir ne tikai sātīgas, barojošas un sniedz enerģiju visai dienas pirmajai pusei, bet arī nodrošina patīkamu un jauku atmosfēru. Apmeklējot Liepāju ir netikai jāapskata skaisto pilsētu un jāsagaida saulriets pie jūras, bet arī jāizbauda gardas brokastis patīkamā vietā. Brančs Liepājā būs lielisks veids, kā uzsākt jaunu, piedzīvojumiem bagātu dienu.

Tieši šī iemesla dēļ ir ļoti aktuāls jautājums – kur Liepājā ir vislabākās branča iespējas?

OXO Brasserie

MORE Hotel restorāns OXO Brasserie ir lieliska un skaista vieta ar ļoti patīkamu atmosfēru. Restorānā var baudīt Eiropas stila virtuvi ar Skandināvijas garšu. Beigeļi, vafeles, jogurta bļoda, olu kultenis – piedāvājumā ir sātīgas brokastis jebkurai gaumei. Tāpat arī ēdienkartē atradīsiet dažādus grila, gaļas, zivs un veģetāros ēdienus. Arī saldumu cienītāji būs apmierināti, jo ēdienkarte piedāvā plašu desertu klāstu. Turklāt jebkuru ēdienreizi ir iespējams noslēgt ar kādu gardu kokteili. Tāpat arī vasaras mēnešos restorāna terasē mēdz notikt muzikālie vakari ar dzīvo mūziku.

Darbnīca

Tā ir jauka kafejnīca, kur nesteidzīgi apēst kādu kruasānu vai pankūkas, uzdzerot pa virsu tasīti gardas kafijas. Ēdienkartē var atrast arī dažādas gardas uzkodas, desertus un pusdienu piedāvājumus.

Čello

Ja brokastīs vēlaties apēst kādu kūciņu un uzdzert pa virsu kafiju vai tēju, restorāns “Čello” būs lieliska vieta. Tas atrodas koncertzālē  “Lielais Dzintars” un paver skaistu skatu uz pilsētu.

Hot Potato

Ja vēlajās brokastīs vēlaties kādu nopietnāku un ikdienišķāku maltīti, tad restorāns “Hot Potato” ir domāts tieši jums! Dažādi kartupeļu ēdieni, uzkodas un citi ēdieni – to visu jūs atradīsiet bagātīgā ēdienkartē. Un tas viss pašā Liepājas centrā.